1985 Senesinden bu yana hizmete ve üretime devam eden firmamız yılların kazandırdığı tecrübe ile bu yeni yılda da ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için yeni yıla yeni ürünlerle birlikte giriyoruz.
Makina çeşitlerimizi arttırırken bunun yanında Masa ve Sehpa Sistemleri ile sizin iş sisteminizi ve çalışma parkurunuzun performansını arttıracak ürünler üzerinde yoğunlaştık.
Kendi geliştirdiğimiz modüler, montajı ve taşınması kolay, aynı zamanda fiyatları ile dikkatinizden kaçmayacak "Masa ve Sehpa Sistemleri" özellikle kumaş serimi, kesimi ve kalite kontrol ürünleri gibi alanlarda size un uygun kalite ve fiyatlarla hizmetinizde...
Saygılarımla Halil ÜLKER...

Kumaş serim ve kesim için çeşitli ölçülerde masa sistemleri.   Işıklı ve Işıksız Kalite Kontrol Masaları. Hem kalitesi hemde fiyatı ile çok cazip.

Yeni Sehpa Sistemleri ile artık işleriniz daha kolaylaşacak ve işyeriniz yer kazanacaktır.   Tek çalışan ile ekonomik ve kumaş serme rulo ve sallama kumaşların serimi.

"PROCUT" yeni ve gelişmiş bant biye kesim makinası.   Ütüleme Sistemleri, Makina ve aparatları.

İş taşımada en büyük yardımcınız İş Taşıma Arabaları.   Profilar leke sökücü ve temizleyici kimyasallar.

Baskılı Koli Bant Makinası ile bant üzerine baskı imkanı.   Artık bize internet üzerinden de sipariş verebilecek ve bilgi alabileceksiniz.

KONMAKSAN Konfeksiyon Makina Sanayi
Adres : Gümüşsuyu Cad. Gümüşsuyu Emintaş Sanayi Sitesi No:32-36-38 Topkapı/Maltepe/İSTANBUL
Tel : 0212 501 63 55 - 613 52 62 Faks : 0212 565 09 28

 
WEB DESIGN BY
www.promaxstudio.com
Bu site en düşük 1024x768 ekran modu çözünürlüğüne göre tasarlanmıştır...